Szaleństwa Weroniki

poniedziałek, 14 listopada 2011

Zielony ornament

Bransoletka drewniana zdobiona metodą decoupage w zielone motywy. Tak samo zdobione są kolczyki w kształcie listków. Brzegi kolczyków i wnętrze bransolety jest malowane na jednolity zielony kolor.

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładny i subtelny kolor.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne! Jestem zachwycona! A zdradzi mi Pani jaki ( skąd ) taki wzór serwetki oraz jaki to rodzaj zielonej farby ( firma, numer). Bardzo mi się podoba taki efekt i chciałabym mieć identyczny na komplecie: konewka i doniczki. Moja ciocia też zajmuje się amatorsko decoupagem i prosiłam ją o wykonanie i uzyskanie takiego efektu jak u Pani.
  Pozdrawiam i się zachwycam
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam :)
   Bardzo dziękuję za uznanie, jest mi miło, że moja praca została doceniona.

   Chyba jednak nie okażę się zbyt pomocna, gdyż farba to moja autorska mieszanka ciemnej zieleni i bieli, a więc ciężko z podaniem konkretnej. Po prostu trzeba poeksperymentować. Tutaj korzystałam z dość starych farb, których nie mogę polecić z czystym sumieniem. Za to polecam farby firmy Amsterdam, są świetne i wybór kolorystyczny jest ogromny.

   Co do serwetki to wykorzystałam tutaj brzeg serwetki z bratkami. Widoczna jest tutaj:
   http://vicky8787.blogspot.com/p/decoupage.html
   na zdjęciu mojej ówczesnej kolekcji. Znajduje się ona w górnym rzędzie, druga od prawej strony. Znalazłam ją w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego.

   Pozdrawiam
   Weronika

   Usuń
 3. Dziękuję najpiękniej za informację i lecę szukać serwetki :)

  Życzę sukcesów w dalszym tworzeniu pięknych przedmiotów :)


  Pozdrawiam
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń