Szaleństwa Weroniki

środa, 2 maja 2012

Wisiory

W następnej kolejności zaprezentuje wisiory. No może nie do końca :). Są to trzy wisiory, w tym jeden z kolczykami, oraz naszyjnik z unakitu z kolczykami. Jako pierwszy pokazany jest komplet wisiorka i kolczyków. Wykonany z koralików cloisonne i metalowych zawieszek w kształcie serca. Na pierwszym planie zdjęcia jest wisiorek, kolczyki wykonane są w taki sam sposób.

Drugi prezentuje się wisior z masy perłowej. Pierwotnie miały to być kolczyki, jednak okazały się za ciężkie nawet dla mnie, a uszy mam wytrzymałe :P. Jednak jako wisior prezentuje się znakomicie.

Trzeci w kolejności przedstawiony jest naszyjnik z unakitu. Są to kulki tegoż kamienia oprawione w elementy antyczne i zawieszone luźno na rzemieniu. Do kompletu są kolczyki.

Na końcu jest wisior wykonany z dużego żółtego kryształu, który opleciony został specjalnym drutem. :) Wszystkie prezentowane zawieszki noszone są na czarnym rzemieniu. Na razie to wszystko może znajdę jeszcze 5 minut zeby coś zaprezentować. Oby jak najszybciej :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz